Florystyka ślubna – dekoracje z klasą


Kwiaty, to jedne z najważniejszych dekoracji, które podkreślają uroczysty charakter każdego ślubu i przyjęcia weselnego. Wybór roślin na tę okazję jest niezwykle duży – od klasycznych róż, poprzez romantyczne w swym wyrazie kwiaty polne, aż do egzotycznych gatunków sprowadzanych specjalnie na życzenie Pary Młodej.

dekoracja kościoła poznań, obejmuje zazwyczaj kwiaty przed ołtarz, kwiaty na boczne kaplice oraz bukieciki przyczepiane do ławek kościelnych. Dodatkowo, pary często decydują się na rozłożenie ozdobnego dywanu oraz delikatne kwiatuszki przy klęcznikach. Oprócz tego, ciekawie wyglądają materiały, którymi zdobi się krzesła dla Państwa Młodych i świadków oraz lampiony i inne dekoracje świetlne – w zależności od budżetu jakim dysponuje para.

Dekoracja sali weselnej daje jeszcze większe możliwości. Balony i serpentyny – dawno już wyszły z mody. Są obecnie raczej oznaką kiepskiego gustu, aniżeli ozdobą. Wyjątek stanowią balony w pastelowych kolorach, bądź oryginalnych kompozycjach barw – niekonieczne całej palety kolorów. Wśród najpopularniejszych ozdób wymienia się: kwiaty na stołach (tzw. kopuły), ozdobne winietki z nazwiskami gości, napisy na stole nowożeńców czy duże ledowe napisy przed lokalem – typu LOVE.
Zobacz również ofertę: kwiaciarnia internetowa Poznań.